Kredyt konsolidacyjny PKO BP

PKO BP

Sprawdź całą ofertę on-line

PKO BP
Z kredytem konsolidacyjnym PKO BP spłacisz stare kredyty i inne udokumentowane zobowiązania finansowe, nie związane z prowadzoną działalnością gospodarczą. Dodatkowo do 25% kredytu możesz przeznaczyć na dowolny cel - wakacje, remont, święta itp.
Najważniejsze parametry PKO BP:
Kwota kredytu [PLN]: od 1000 do 120000 PLN
Waluty kredytu:
Wcześniejsza spłata:
Oprocentowanie: od 6.99 %
Maksymalny okres kredytowania: do 10 lat
Prowizja: od 0%
Minimalny wymagany dochód:
Rozpatrzenie wniosku:
Marża:
Ubezpieczenie:
Niskie oprocentowanie 6,99% z prowizją 0% dla kwoty pożyczki od 30 000 zł

Udzielenie kredytu zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej.

PRZYKŁAD REPREZENTATYWNY
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16,44%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 24 793,39 zł, całkowita kwota do zapłaty 35 640,17  zł, oprocentowanie zmienne  6,99%, całkowity koszt kredytu 10 846,78 zł (w tym: prowizja 0,00 zł; odsetki 5640,17 zł, koszt ubezpieczenia 5206,61 zł), 60 miesięcznych rat równych po 594 zł. 
Kalkulacja na dzień 2.01.2017 r.
Dodaj własną opinię o PKO BP, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: J.
Starałem się o kredyt konsolidacyjny w kilku bankach, ale jednoznacznie najlepszą ofertę dostałem w PKO BP. Moim zdaniem bank ten jest mocno przyjazny klientom i przedstawia naprawdę atrakcyjne warunki finansowe. Okres kredytowania można rozłożyć nawet na 25 lat, więc prawie jak kredyt hipoteczny. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej, pieniądze zostały bardzo szybko przelane na konta moich wcześniejszych zadłużeń.
Autor: marzena
 Witajcie, mam pytanie a propos kredytu konsolidacyjnego: mam 2 kredyty w PKO BP oraz jeden kredyt w mBanku. Czy zatem jest możliwość uzyskania kredytu konsolidacyjnego? Czy trzeba spłacać swoje zadłużenia w terminie? Kilka razy nie udało mi się zapłacić rat na czas i boję się, że teraz mogę nie otrzymać kredytu...Z tego co czytałam opóźnienie w ratach nie może być dłuższe niż 30 dni? Czy to prawda?
Autor: Anita
 Dokładnie tak jak piszesz - opóźnienia nie mogą przekraczać 30 dni bo wówczas możesz nawet trafić do biku a z tym już na pewno nie otrzymasz żadnego kredytu konsolidacyjnego. Najlepiej udać się do banku i dowiedzieć o możliwości kredytowe, warto o to zawalczyć, gdyż kredyt konsolidacyjny to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.
Autor: Beata
 mam kredyt konsolidacyjny w pko bp będzin.mimo bardzo fachowej obsługi-wspaniały doradca pani Marzena S. - w momencie problemów ze spłatą nie ma żadnej pomocy ze strony proceduralnej..mimo dużej pomocy ze strony pani marzeny i pracowników banku procedury nie pomagają człowiekowi.zawieszenie rat to koszt 150 zł-jeżeli nie stać mnie na płacenie w danym miesiącu raty to jak może mnie stać na zapłacenie tych 150 zł???hestia wypięła się-i straciła we mnie klienta.nie tylko we mnie.współczuje pracownikom-mimo dużej chęci pomocy i fachowości sa niedoceniani.mimo ,że klient jest dla nich bardzo ważny i zawsze maja dla niego czas-ja osobiście dziękuję pani marzenie i pracownikom pko bp w będzinie-za fachowość, zrozumienie ,doradztwo i czas poświęcony mi jako klientowi.życzę lepszych warunków pracy 
Autor: jagoda
Jeśli masz kłopoty ze spłatą kilku kredytów to weż kredyt konsolidacyjny- to takie proste ale tylko w reklamie. Rzeczywistośc jest zupełnie inna. Ja staram się o konsolidację W PKO BP trzeci miesiąc.Najpierw trzeba bylo czekać trzy tygodnie po złożeniu wniosku na decyzję analityka. W trzecim tygodniu analityk odrzucił wniosek bo miałam rejestr w BIKu . Okazało się że kiedyś spoźniłam się z ratą w jednym z banków 10 dni i już podano mnie do Biku. Musiałam więc odczekać kolejne trzy tygodnie by wycofali mnie z tego BIKu. Znów zlożyłam wniosek i czekam już czwarty tydzień nadal nie mam decyzji, bo analityk udał się na urlop w trakcie analizy mojego kredytu . Wróci dopiero za tydzień a ja ciągle czekam i popadam w depresję bo nie wiem jaka bedzie decyzja, żyje w niepewności już tak długo.Muszę też spłacać te wszystkie kredyty a nie jest mi z tym łatwo. Prosto jest wziąść kredyty gotówkowe przyznają je w 15 minut, a potem człowiek musi martwić się jak z tego wyjść.Skoro mam zdolność kredytową i hipotekę to po co taka analiza i taki długi okres czekania. Może w innych bankach jest prościej . Proszę o podpowiedź.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.