Kredyt konsolidacyjny DB Kredyt

DB Kredyt

Sprawdź całą ofertę on-line

DB Kredyt
Najważniejsze parametry kredytu konsolidacyjnego DB Kredyt:
Kwota kredytu [PLN]:
Waluty kredytu:
Wcześniejsza spłata:
Oprocentowanie:
Maksymalny okres kredytowania:
Prowizja:
Minimalny wymagany dochód:
Dodaj własną opinię o kredycie konsolidacyjnym DB Kredyt, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Marta
Db Kredyt wydaje się mieć dosyć ciekawą ofertę na kredyt konsolidacyjny dla osób prywatnych. A czym się charakteryzuje? Otóż można go wziąć nawet na 6 lat i do kwoty ponad 100 000 złotych. Dodatkowo Db Kredyt oferuję dodatkowe pieniądze na dowolny cel. To wszystko jednoznacznie pokazuje, że warto się zastanowić nad skorzystaniem z oferty Db Kredytu.
Autor: Daniel
 Db Kredyt ma naprawdę bardzo dobrą ofertę na kredyt konsolidacyjny. Zamiast wielu rat, płaci się jedną, niższą. Dodatkowo można otrzymać dodatkowe pieniądze na dowolny cel. Widać, że db kredyt próbuje walczyć o klienta. 
Autor: Krystyna
Ciągle tylko nie, nie możemy, brakuje tego i tamtego. Po powielu tygodniach szukania i starania się o konsolidację w końcu znalazłam odpowiedni bank, który oprócz tego, że zgodził się na połączenie kredytów i to jeszcze na jak korzystnych warunkach! Jestem szczęśliwa, bo teraz odczuwam, że w ogóle coś zarabiam. Poprzednie raty zabierały mi większość zarobków, co uniemożliwiło mi zakup czegokolwiek prócz codziennych, niezbędnych produktów. Teraz sprawiam sobie drobne przyjemności bez obaw, że będzie dzwonił bank, że czegoś nie opłaciłam. Jest mi dużo lżej ze spłatami.
Autor: kredytobiorca
w jakim muszę być wieku żeby dostać kredyt konsolidacyjny i czy dostanę go jeśli mam nie spłaconą ratę w innym banku
Autor: poli
Twoj wiek w zasadzie nie ma tu nic do rzeczy chyba, ze masz dobrze po 80tce ;-) Bardziej przejmowałbym się tą niespłaconą ratą. Jeśli info. o tej zaleglosci jest w BIK to masz małe szanse na konsolidacje.
Autor: Aaa
By dostać kredyt konsolidacyjny muszę mieć umowę o pracę na czas nieokreślony?
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.