Kredyt konsolidacyjny Bank Millennium

Bank Millennium

Sprawdź całą ofertę on-line

Bank Millennium
Chciałbyś zmienić swoje kredyty i pożyczki w jeden korzystnie oprocentowany kredyt? Oferta na kredyt konsolidacyjny Millennium Bank jest do Ciebie. Pozwoli na zamianę z różnych banków rat, na jedną - niższą. Możliwość konsolidacji takich produktów jak: kredyty mieszkaniowe, kredyty samochodowe, kredyty ratalne, kredyty gotówkowe, limity na karcie kredytowej, debet w koncie osobistym i inne kredyty konsumpcyjne.
Najważniejsze parametry Bank Millennium:
Kwota kredytu [PLN]: od 20000 do 80 % wartości nieruchoości
Waluty kredytu: PLN
Wcześniejsza spłata:
Oprocentowanie: od 5.93 %
Maksymalny okres kredytowania: do 30 lat
Prowizja: od 0%
Minimalny wymagany dochód:
Rozpatrzenie wniosku: 0 zł
Marża:
Ubezpieczenie:

Obniżona marża o 0,5% dotyczy Klientów, którzy spełnią poniższe warunki w całym okresie kredytowania:
- posiadają aktywne konto osobiste w Banku Millennium, na które regularnie wpływa wynagrodzenie lub dochód netto
 oraz
- posiadają aktywną kartę debetową do konta, którą realizowane są w miesiącu płatności bezgotówkowe na kwotę min. 500 zł

Promocja 0% prowizji ważna jest dla wniosków o kredyt konsolidacyjny i pożyczkę hipoteczną złożonych do 30.04.2017 roku.

PRZYKŁAD REPREZENTATYWNY
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 4,40% i została wyliczona przy założeniu, że WIBOR 3M wynosi 1,73 % (według stanu na dzień 30.11.2016 r.). Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) wynosi 200 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 325 229,38 zł, oprocentowanie zmienne 3,82 % (z zastrzeżeniem, że nie może być niższe niż oprocentowanie minimalne w wysokości 3%), całkowity koszt kredytu 125 229,38 zł (w tym: prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, odsetki 110 768,95, prowizja za podwyższone ryzyko do czasu dokonania wpisu w księdze wieczystej za 6 miesięcy w wysokości 1002 zł, ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych wg oferty dostępnej za pośrednictwem Banku 5700 zł, ubezpieczenie na życie wg oferty dostępnej za pośrednictwem Banku 6959,43 zł, oplata za wycenę nieruchomości 480 zł, PCC i opłaty sądowe za ustanowienie oraz wykreślenie hipoteki - łącznie 319 zł,), okres kredytowania 300 miesięcy, rata kredytu 1035,90 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.12.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie przy założeniu że: wartość zabezpieczenia kredytu wynosi 250 000 zł, a marża kredytu uwzględnienia posiadanie przez Klienta konta osobistego z comiesięcznymi wpływami wynagrodzenia lub innego dochodu (netto) i karty debetowej Banku Millennium oraz wykonywania za pomocą tej karty transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 500 zł miesięcznie.
Dodaj własną opinię o Bank Millennium, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Gosia
Bardzo porządna firma, wysoki limit, na który można uzyskać pożyczkę na pożyczki :) Szczerze mówiąc w pewien sposób uratowało mi to życie, to był trzeci bank, w którym złożyłam wniosek. Jak to się mówi do trzech razy sztuka :) Otrzymałam ten kredyt na 12% na 6 lat i zupełnie lepiej to wygląda niż przy posiadaniu poprzednich 3 kredytów. Połączenie ich daje wygodę i większe poczucie bezpieczeństwa. Polecam wszystkim bank millenium pod każdym względem – mili pracownicy, szybka decyzja udzielenia kredytu.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.