Kredyt konsolidacyjny Bank BPH SA

Bank BPH SA

Sprawdź całą ofertę on-line

Bank BPH SA
Kredyt konsolidacyjny Banku BPH "Bez napinki" zmieni Twoje dotychczasowe raty w jedną niższą ratę, dodatkowo możesz otrzymać gotówkę na dowolny cel.
Najważniejsze parametry kredytu konsolidacyjnego BPH Bank BPH SA:
Kwota kredytu [PLN]: do 60 % wartości nieruchomości
Waluty kredytu: PLN
Wcześniejsza spłata: do 2 %
Oprocentowanie: WIBOR3M + marża
Maksymalny okres kredytowania: 30 lat
Minimalny wymagany dochód: 725 PLN netto
Prowizja: do 4.20 %
Ubezpieczenie:
Marża: od 3.30 do 4 %
Rozpatrzenie wniosku: 0 zł

Do czasu przedstawienia w Banku przez Kredytobiorcę odpisu z księgi wieczystej potwierdzającego prawomocny wpis hipoteki na rzecz Banku i brak niezaakceptowanych przez Bank obciążeń, oprocentowanie kredytu jest podwyższone o 1,25 p.p. Jeśli posiadasz Maksymalne Konto wraz z kartą, możliwe obniżenie marży kredytu o 0,3% w stosunku do oferty standardowej.
Dodaj własną opinię o kredycie konsolidacyjnym BPH Bank BPH SA, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: maniak
Ten kredyt jest ok
Autor: gościówa
Wcale że nie bo bank bph to złodzieje!!! nie dajcie się naciągać na kredyty u nich. Wszystko jest pięknie dopoki splacasz i masz kase, jak tylko przestaniesz bo np stracisz pracę lub inne wydarzenie będzie losowe że nie będziesz mogl- to od razu strasza luddzi. Przestrzegam nie ufajcie im.
Autor: zeberka
BPH to najgorsze złodzieje w Polsce na pewno. Przedłużają umowy bez poinformowania Cię i wystawiają dodatkowe opłaty np za wysłanie jakiegoś listu do 100zł. Złożyłam rezygnację i wszystko opłaciłam a między czasie przyjmowania rezygnacji wysłali 3 razy do mnie jakieś powiadomienia i w ten sposób dobiłam kolejne 300zł opłat i nawet nie potrafią określić w palcówkach za co konkretnie. Bo chyba nie jest to koszt papieru i druku w tych listach. Naciełam się na ten bank kupując na raty laptopa w Saturnie ;(
Autor: zbulwersowany klient
Uwazajcie na ten bank bo to oszusci i naciagacze, doliczaja do kredytu non stop jakies dodatkowe oplaty. Nawet po splacie caukowitej przysylaja wezwania do zaplaty bo cas im sie przypomnialo, ciezko sie ich pozbyc.
Autor: marianek
naciągacze i oszuści
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.