Kredyt konsolidacyjny T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe

Sprawdź całą ofertę on-line

Zmniejsz raty kredytów z kredytem konsolidacyjnym T-Mobile Usługi Bankowe i spłacaj jako jeden. Kredyt przeznaczony jest na spłatę kredytów gotówkowych, limitów w koncie i kart kredytowych. Wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu, a formalności to wymagane minimum.
Najważniejsze parametry T-Mobile Usługi Bankowe:
Kwota kredytu [PLN]: do 150000 PLN
Wcześniejsza spłata:
Oprocentowanie:
Maksymalny okres kredytowania: do 10 lat
Prowizja: do 7 %
Marża:
Ubezpieczenie:
Usługi bankowe świadczy Alior Bank S.A. 

Oprocentowanie:
• dla okresu do 5 lat jest stałe, ustalane indywidualnie w zależności od oceny zdolności kredytowej klienta i wynosi nie więcej niż wysokość odsetek maksymalnych w rozumieniu kodeksu cywilnego.
• dla okresu powyżej 5 lat do 10 lat jest zmienne i wynosi WIBOR3M + indywidualnie ustalana marża, nie więcej jednak niż wysokość odsetek maksymalnych w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Wysokość oprocentowania zależy od wiarygodności kredytowej kredytobiorcy oraz wysokości pożyczki. Oprocentowanie może zostać obniżone w przypadku skorzystania przez klienta z ubezpieczeń akceptowalnych przez Alior Bank S.A. 

PRZYKŁAD REPREZENTATYWNY:
Całkowita kwota kredytu: 52 141 zł (bez kredytowanych kosztów), Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 9,81%, oprocentowanie zmienne: 5,99% (WIBOR 3M + marża 4,31%), całkowita kwota do zapłaty: 72 855,79 zł, całkowity koszt kredytu: 20 714,79 zł (w tym: prowizja: 6 437,81 zł, odsetki: 14 276,98 zł, koszt ubezpieczenia: 0 zł), 90 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 809,51 zł. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Stan na 25.05.2016 r.
Dodaj własną opinię o T-Mobile Usługi Bankowe, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.